DU1330-470M
DU1330-470M TE Connectivity
DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 47UH 800MA 390 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції DU1330-470M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DU1330-470M DU1330-470M Виробник : TE Connectivity DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf Description: FIXED IND 47UH 800MA 390 MOHM