DU1330-471M
DU1330-471M TE Connectivity
DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 470UH 200MA 4 OHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції DU1330-471M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DU1330-471M DU1330-471M Виробник : TE Connectivity DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf Description: FIXED IND 470UH 200MA 4 OHM SMD