DU1352-101M
DU1352-101M TE Connectivity
DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 100UH 1.3A 280 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції DU1352-101M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DU1352-101M DU1352-101M Виробник : TE Connectivity DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf Description: FIXED IND 100UH 1.3A 280 MOHM