Продукція > DU1 > DU1352-470M
DU1352-470M
DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf
Виробник:
на замовлення 400 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DU1352-470M
Description: FIXED IND 47UH 1.8A 140 MOHM SMD.
Інші пропозиції DU1352-470M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DU1352-470M DU1352-470M Виробник : TE Connectivity DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf Description: FIXED IND 47UH 1.8A 140 MOHM SMD
товару немає в наявності