Продукція > DU1 > DU1971-101M
DU1971-101M
DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf
Виробник:
на замовлення 400 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DU1971-101M
Description: FIXED IND 100UH 1.8A 190 MOHM.
Інші пропозиції DU1971-101M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DU1971-101M DU1971-101M Виробник : TE Connectivity DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf Description: FIXED IND 100UH 1.8A 190 MOHM
товару немає в наявності