Продукція > DU1 > DU1971-471M
DU1971-471M
DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf
Виробник:
на замовлення 400 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DU1971-471M
Description: FIXED IND 470UH 820MA 850 MOHM.
Інші пропозиції DU1971-471M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DU1971-471M DU1971-471M Виробник : TE Connectivity DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf Description: FIXED IND 470UH 820MA 850 MOHM
товару немає в наявності