DU6629-101M
DU6629-101M TE Connectivity
DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 100UH 300MA 1.27 OHM
Написати відгук
Інші пропозиції DU6629-101M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DU6629-101M DU6629-101M Виробник : TE Connectivity DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf Description: FIXED IND 100UH 300MA 1.27 OHM