DU6629-102M
DU6629-102M TE Connectivity
DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 1MH 70MA 13.8 OHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції DU6629-102M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DU6629-102M DU6629-102M Виробник : TE Connectivity DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf Description: FIXED IND 1MH 70MA 13.8 OHM SMD