DU6629-1R0M
DU6629-1R0M TE Connectivity
DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 1UH 2.9A 50 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції DU6629-1R0M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DU6629-1R0M DU6629-1R0M Виробник : TE Connectivity DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf Description: FIXED IND 1UH 2.9A 50 MOHM SMD