DU6629-470M
DU6629-470M TE Connectivity
DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 47UH 500MA 640 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції DU6629-470M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DU6629-470M DU6629-470M Виробник : TE Connectivity DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf Description: FIXED IND 47UH 500MA 640 MOHM