DU6629-471M
DU6629-471M TE Connectivity
DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 470UH 150MA 6.6 OHM
Написати відгук
Інші пропозиції DU6629-471M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DU6629-471M DU6629-471M Виробник : TE Connectivity DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf Description: FIXED IND 470UH 150MA 6.6 OHM