DU6629-4R7M
DU6629-4R7M TE Connectivity
DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 4.7UH 1.5A 90 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції DU6629-4R7M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DU6629-4R7M DU6629-4R7M Виробник : TE Connectivity DU1311,%201330,%201352,%201971,%206629.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.5A 90 MOHM SMD