EC0018-000
EC0018-000 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=TTDS-026&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: WIRE MARKER PUSH ON 4.5MM BLACK
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Type: Wire Marker, Push On
Cable Diameter: 0.059" ~ 0.079" (1.50mm ~ 2.00mm)
Size: 0.18" L (4.5mm)
на замовлення 9600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WIRE MARKER PUSH ON 4.5MM BLACK, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Type: Wire Marker, Push On, Cable Diameter: 0.059" ~ 0.079" (1.50mm ~ 2.00mm), Size: 0.18" L (4.5mm).