EC0059-000
EC0059-000 TE Connectivity
eng_ds_z-type_1.pdf
Виробник: TE Connectivity
Cable Markers Pre-Marked Push On White Box
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WIRE MARKER PUSH ON 4.5MM WHITE, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Type: Wire Marker, Push On, Cable Diameter: 0.059" ~ 0.079" (1.50mm ~ 2.00mm), Size: 0.18" L (4.5mm), Legend: J.
Інші пропозиції EC0059-000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EC0059-000 Виробник : TE Connectivity Raychem Cable Protection DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=TTDS-026&DocType=DS&DocLang=English Description: WIRE MARKER PUSH ON 4.5MM WHITE
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Type: Wire Marker, Push On
Cable Diameter: 0.059" ~ 0.079" (1.50mm ~ 2.00mm)
Size: 0.18" L (4.5mm)