ECH-U1C332JX5 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 3300PF 5% 16VDC 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 11V
Voltage Rating - DC: 16V
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3300 pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - ECHU1C332JX5 - Universeller Folienkondensator, Metallisiertes PPS, gestapelt, 0805 [Metrisch: 2012], 3300 pF, tariffCode: 85322500, Produkthöhe: 0.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [Metrisch: 2012], rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 5%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Produktlänge: 0.9mm, euEccn: NLR, Dielektrikum: Metallisiertes PPS, gestapelt, Spannung (AC): 11V, Kapazität: 3300pF, Spannung (DC): 16V, Produktpalette: ECHU(X), productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: SMD, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Feuchtigkeitsklasse: GRADE II (Testbedingung B), Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ECH-U1C332JX5 | Виробник : Panasonic |
Cap Film 0.0033uF 16V PPS 5%( 2 X 1.25 X 0.9mm) Stacked 125°C T/R |
на замовлення 3000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
на замовлення 60 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Description: CAP FILM 3300PF 5% 16VDC 0805Packaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±5% Package / Case: 0805 (2012 Metric) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Applications: General Purpose Termination: Solder Pads Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked Voltage Rating - AC: 11V Voltage Rating - DC: 16V Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm) Part Status: Active Capacitance: 3300 pF Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
Film Capacitors 3300pF 16VDC 5% PPS FILM 0805 |
товару немає в наявності |