ECH-U1H121JB5
ECH-U1H121JB5 Panasonic Electronic Components
ECH-U_B.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 120PF 5% 50VDC 0805
на замовлення 792 шт:
Написати відгук
Film Capacitors 120pF 50VDC 5% PPS FILM 0805.
Інші пропозиції ECH-U1H121JB5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1H121JB5 ECH-U1H121JB5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECH-U_B.pdf Description: CAP FILM 120PF 5% 50VDC 0805
на замовлення 3000 шт:
ECHU1H121JB5 0805CBB
ECH-U1H121JB5 ECH-U1H121JB5 Виробник : Panasonic panasonic_abd0000ce10-1196939.pdf Film Capacitors 120pF 50VDC 5% PPS FILM 0805