Технічний опис ECH-U1H121JB5 Panasonic Electronic Components
Film Capacitors 120pF 50VDC 5% PPS FILM 0805.
Інші пропозиції ECH-U1H121JB5
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Description: CAP FILM 120PF 5% 50VDC 0805 |
на замовлення 3000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| ECHU1H121JB5 | 0805CBB |
на замовлення 8500 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
ECH-U1H121JB5 | Виробник : Panasonic |