ECK200HAAPA
ECK200HAAPA TE Connectivity Deutsch Connectors
product-2351768-2.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Deutsch Connectors
Description: ECK200HAAPA
Features: Auxiliary Contacts, Economizer, Sealed - Hermetically
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 9 ~ 36VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Stud, Wire Leads
Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current): 200 A
Switching Voltage: 1000VDC - Max
Must Release Voltage: 3 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Part Status: Active
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ECK200HAAPA, Features: Auxiliary Contacts, Economizer, Sealed - Hermetically, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 9 ~ 36VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Stud, Wire Leads, Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X), Contact Rating (Current): 200 A, Switching Voltage: 1000VDC - Max, Must Release Voltage: 3 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Part Status: Active.