Продукція > PANASONIC > EEA-GA1C330H
EEA-GA1C330H
EEA-GA1C330H Panasonic
ABA0000C1041-947575.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 16volts 33uF 6.3X7mm L/S=2.5mm Ammo STR
на замовлення 5245 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ Low Frequency: 65 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 100.8 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEA-GA1C330H EEA-GA1C330H Виробник : Panasonic Industry ABA0000C1041.pdf Description: CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ Low Frequency: 65 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 100.8 mA @ 100 kHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 16 V