EEA-GA1C330H Panasonic
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 16volts 33uF 6.3X7mm L/S=2.5mm Ammo STR
Написати відгук
Description: CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ Low Frequency: 65 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 100.8 mA @ 100 kHz.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EEA-GA1C330H | Виробник : Panasonic Industry |
Description: CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL THPackaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±20% Package / Case: Radial, Can Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm) Polarization: Polar Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -55°C ~ 105°C Applications: General Purpose Lead Spacing: 0.098" (2.50mm) Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm) Capacitance: 33 µF Voltage - Rated: 16 V Ripple Current @ Low Frequency: 65 mA @ 120 Hz Ripple Current @ High Frequency: 100.8 mA @ 100 kHz |
на замовлення 2673 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |