EEE-1VA101AP Panasonic
Виробник: Panasonic
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (10 X 10.2mm) SMD 0.21A 2000h 85°C T/R Automotive AEC-Q200
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 100uF; 35VDC; Ø10x10.2mm; ±20%; 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø10x10.2mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Diameter: 10mm, Operating current: 0.21A, Manufacturer series: VS(A), Conform to the norm: AEC-Q200, Operating temperature: -40...85°C, Height: 10.2mm.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
на замовлення 354 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
на замовлення 299 шт: термін постачання 14-30 дні (днів) |
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 100UF 35V VS SMD |
EEE-1VA101AP | Виробник : Panasonic Electronic Components |
Description: CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD |
товару немає в наявності |
товару немає в наявності |