Продукція > PANASONIC > EEE-1VA101AP
EEE-1VA101AP
EEE-1VA101AP Panasonic
aba0000c1142.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (10 X 10.2mm) SMD 0.21A 2000h 85°C T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 100uF; 35VDC; Ø10x10.2mm; ±20%; 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø10x10.2mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Diameter: 10mm, Operating current: 0.21A, Manufacturer series: VS(A), Conform to the norm: AEC-Q200, Operating temperature: -40...85°C, Height: 10.2mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEE-1VA101AP EEE-1VA101AP Виробник : Panasonic aba0000c1142.pdf Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (10 X 10.2mm) SMD 0.21A 2000h 85°C T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 354 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 336
EEE1VA101AP EEE1VA101AP Виробник : PANASONIC EEE1AA101WAR.PDF Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 100uF; 35VDC; Ø10x10.2mm; ±20%; 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø10x10.2mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Diameter: 10mm
Operating current: 0.21A
Manufacturer series: VS(A)
Conform to the norm: AEC-Q200
Operating temperature: -40...85°C
Height: 10.2mm
на замовлення 299 шт:
Мінімальне замовлення: 9
EEE-1VA101AP EEE-1VA101AP Виробник : Panasonic ABA0000C1142.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 100UF 35V VS SMD
на замовлення 268 шт:
Мінімальне замовлення: 6
EEE-1VA101AP EEE-1VA101AP Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1142.pdf Description: CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
на замовлення 20 шт:
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності
товару немає в наявності