Технічний опис EEF-CD0K8R2R Panasonic Electronic Components
Aluminium Organic Polymer Capacitors 8.2uF 8volt.
Інші пропозиції EEF-CD0K8R2R
|---|---|---|---|---|---|
Description: CAP POLYMER 8.2UF 20% 8V SMD |
на замовлення 5910 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
на замовлення 3500 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| EEFCD0K8R2R | Виробник : panasonic | SMD |
EEF-CD0K8R2R | Виробник : Panasonic |