EEF-CD0K8R2R
EEF-CD0K8R2R Panasonic Electronic Components
FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP POLYMER 8.2UF 20% 8V SMD
на замовлення 5910 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 8.2uF 8volt.
Інші пропозиції EEF-CD0K8R2R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CD0K8R2R EEF-CD0K8R2R Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP POLYMER 8.2UF 20% 8V SMD
EEFCD0K8R2R Виробник : panasonic SMD
EEF-CD0K8R2R EEF-CD0K8R2R Виробник : Panasonic panasonic_abe0000ce4-1197020.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 8.2uF 8volt