EEF-CD1B4R7R
EEF-CD1B4R7R Panasonic Electronic Components
FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP POLYMER 4.7UF 20% 12.5V SMD
на замовлення 5425 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 4.7uF 12volt.
Інші пропозиції EEF-CD1B4R7R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CD1B4R7R EEF-CD1B4R7R Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP POLYMER 4.7UF 20% 12.5V SMD
EEF-CD1B4R7R EEF-CD1B4R7R Виробник : Panasonic ABE0000C69-947491.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 4.7uF 12volt
EEFCD1B4R7R Виробник : panasonic SMD