Технічний опис EEF-CD1B4R7R Panasonic Electronic Components
Aluminium Organic Polymer Capacitors 4.7uF 12volt.
Інші пропозиції EEF-CD1B4R7R
|---|---|---|---|---|---|
Description: CAP POLYMER 4.7UF 20% 12.5V SMD |
на замовлення 5425 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
EEF-CD1B4R7R | Виробник : Panasonic |
на замовлення 1128 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
| EEFCD1B4R7R | Виробник : panasonic | SMD |