Продукція > PANASONIC > EEF-CD1C8R2R
EEF-CD1C8R2R
EEF-CD1C8R2R Panasonic
ABE0000C69-947491.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 8.2uF 16V
на замовлення 1401 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 8.2UF 20% 16V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Capacitance: 8.2 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ High Frequency: 1.3 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEF-CD1C8R2R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEFCD1C8R2R Виробник : panasonic SMD
EEF-CD1C8R2R EEF-CD1C8R2R Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP ALUM POLY 8.2UF 20% 16V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Capacitance: 8.2 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ High Frequency: 1.3 A @ 100 kHz