Технічний опис EEF-CD1C8R2R Panasonic
Description: CAP ALUM POLY 8.2UF 20% 16V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Capacitance: 8.2 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ High Frequency: 1.3 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEF-CD1C8R2R
|---|---|---|---|---|---|
| EEFCD1C8R2R | Виробник : panasonic | SMD |
на замовлення 86200 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
EEF-CD1C8R2R | Виробник : Panasonic Electronic Components |