Технічний опис EEF-FD0D680R Panasonic Electronic Components
Aluminium Organic Polymer Capacitors 68uF 2volt.
Інші пропозиції EEF-FD0D680R
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
EEF-FD0D680R | Виробник : Panasonic |
на замовлення 3500 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
Description: CAP POLYMER 68UF 20% 2V SMD |
на замовлення 17500 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| EEFFD0D680R | Виробник : panasonic | SMD |