EEF-FD0D680R
EEF-FD0D680R Panasonic Electronic Components
FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP POLYMER 68UF 20% 2V SMD
на замовлення 3088 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 68uF 2volt.
Інші пропозиції EEF-FD0D680R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-FD0D680R EEF-FD0D680R Виробник : Panasonic ABE0000C67-947339.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 68uF 2volt
EEF-FD0D680R EEF-FD0D680R Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP POLYMER 68UF 20% 2V SMD
EEFFD0D680R Виробник : panasonic SMD