Технічний опис EEF-FD0G390R Panasonic Electronic Components
Aluminium Organic Polymer Capacitors 39uF 4volt.
Інші пропозиції EEF-FD0G390R
|---|---|---|---|---|---|
EEF-FD0G390R | Виробник : Panasonic |
на замовлення 3500 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
Description: CAP POLYMER 39UF 20% 4V SMD |
на замовлення 21000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| EEFFD0G390R | Виробник : panasonic | SMD |