EEF-FD0G390R
EEF-FD0G390R Panasonic Electronic Components
FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP POLYMER 39UF 20% 4V SMD
на замовлення 2048 шт:
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 39uF 4volt.
Інші пропозиції EEF-FD0G390R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-FD0G390R EEF-FD0G390R Виробник : Panasonic ABE0000C67-947339.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 39uF 4volt
EEF-FD0G390R EEF-FD0G390R Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP POLYMER 39UF 20% 4V SMD
EEFFD0G390R Виробник : panasonic SMD