Технічний опис EEF-FD0J330R Panasonic Electronic Components
Aluminium Organic Polymer Capacitors 33uF 6.3volt.
Інші пропозиції EEF-FD0J330R
|---|---|---|---|---|---|
Description: CAP POLYMER 33UF 20% 6.3V SMD |
на замовлення 12437 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
EEF-FD0J330R | Виробник : Panasonic |
на замовлення 1414 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |