EEF-FD0J330R
EEF-FD0J330R Panasonic Electronic Components
FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP POLYMER 33UF 20% 6.3V SMD
на замовлення 12437 шт:
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 33uF 6.3volt.
Інші пропозиції EEF-FD0J330R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-FD0J330R EEF-FD0J330R Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP POLYMER 33UF 20% 6.3V SMD
EEF-FD0J330R EEF-FD0J330R Виробник : Panasonic ABE0000C67-947339.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 33uF 6.3volt