Продукція > PANASONIC > EEHZA1J220XV
EEHZA1J220XV
EEHZA1J220XV PANASONIC
ABA0000C1221.pdf
Виробник: PANASONIC
Category: SMD Hybrid Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; H: 7.7mm; 22uF; 63VDC; 1.5A; SMD; ESR: 80mΩ; ZA
Type of capacitor: hybrid
Operating temperature: -55...105°C
Tolerance: ±20%
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 63V DC
Mounting: SMD
Body dimensions: Ø6.3x7.7mm
Diameter: 6.3mm
Height: 7.7mm
Manufacturer series: ZA
Operating current: 1.5A
ESR value: 80mΩ
Service life: 10000h
Conform to the norm: AEC-Q200
Capacitors features: high temperature reflow; long life; vibration-proof
на замовлення 972 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - EEHZA1J220XV - Hybrid-Aluminium-Elektrolytkondensator, 22 µF, ± 20%, 63 V, Becher, radial - SMD, 0.08 ohm, tariffCode: 85322200, Produkthöhe: 8mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Becher, radial - SMD, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Lebensdauer bei Temperatur: 10000 Stunden bei 105°C, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.08ohm, Produktlänge: -, euEccn: NLR, Kapazität: 22µF, Spannung (DC): 63V, Produktpalette: ZA Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktdurchmesser: 6.3mm, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: -, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEH-ZA1J220XV EEH-ZA1J220XV Виробник : Panasonic aba0000c1221.pdf Cap Aluminum Polymer Hybrid 22uF 63VDC 20%( 6.3 X 8mm) SMD 0.08 Ohm 1.5A 10000h 105°C T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 1028 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 170
EEH-ZA1J220XV EEH-ZA1J220XV Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1221.pdf Description: CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 63V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 150 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.5 A @ 100 kHz
на замовлення 520 шт:
Мінімальне замовлення: 4
EEH-ZA1J220XV EEH-ZA1J220XV Виробник : Panasonic ABA0000C1221.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 63VDC 22uF 105degC VibeProof AEC-Q200
на замовлення 393 шт:
Мінімальне замовлення: 4
Мінімальне замовлення: 138
EEHZA1J220XV EEHZA1J220XV Виробник : PANASONIC 4424085.pdf Description: PANASONIC - EEHZA1J220XV - Hybrid-Aluminium-Elektrolytkondensator, 22 µF, ± 20%, 63 V, Becher, radial - SMD, 0.08 ohm
tariffCode: 85322200
Produkthöhe: 8mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Becher, radial - SMD
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Lebensdauer bei Temperatur: 10000 Stunden bei 105°C
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.08ohm
Produktlänge: -
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 63V
Produktpalette: ZA Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktdurchmesser: 6.3mm
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 3 шт:
tariffCode: 85322200
Produkthöhe: 8mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Produktlänge: -
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 63V
Produktpalette: ZA Series
productTraceability: No
Produktdurchmesser: 6.3mm
Produktbreite: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 3 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 63 V