EEH-ZC1J220XV Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM HYB 22UF 20% 63V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 90 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 900 mA @ 100 kHz
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - EEHZC1J220XV - Hybrid-Aluminium-Elektrolytkondensator, 22 µF, ± 20%, 63 V, Becher, radial - SMD, 0.08 ohm, tariffCode: 85322200, Produkthöhe: 8mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Becher, radial - SMD, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Lebensdauer bei Temperatur: 4000 Stunden bei 125°C, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.08ohm, Produktlänge: -, euEccn: NLR, Kapazität: 22µF, Spannung (DC): 63V, Produktpalette: ZC Series, productTraceability: No, Produktdurchmesser: 6.3mm, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: -, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Description: CAP ALUM HYB 22UF 20% 63V SMDTolerance: ±20% Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: Radial, Can - SMD Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm) Mounting Type: Surface Mount Type: Hybrid Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Applications: Automotive Ratings: AEC-Q200 ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm) Part Status: Active Capacitance: 22 µF Voltage - Rated: 63 V Ripple Current @ Low Frequency: 90 mA @ 100 Hz Ripple Current @ High Frequency: 900 mA @ 100 kHz |
на замовлення 3168 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
EEH-ZC1J220XV | Виробник : Panasonic |
Aluminium Organic Polymer Capacitors 63VDC 22uF 125degC VibeProof AEC-Q200 |
на замовлення 2273 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
Description: PANASONIC - EEHZC1J220XV - Hybrid-Aluminium-Elektrolytkondensator, 22 µF, ± 20%, 63 V, Becher, radial - SMD, 0.08 ohmtariffCode: 85322200 Produkthöhe: 8mm Bauform / Gehäuse des Kondensators: Becher, radial - SMD rohsCompliant: YES hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Kapazitätstoleranz: ± 20% Qualifikation: AEC-Q200 isCanonical: N usEccn: EAR99 Lebensdauer bei Temperatur: 4000 Stunden bei 125°C Betriebstemperatur, min.: -55°C Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.08ohm Produktlänge: - euEccn: NLR Kapazität: 22µF Spannung (DC): 63V Produktpalette: ZC Series productTraceability: No Produktdurchmesser: 6.3mm Betriebstemperatur, max.: 125°C Produktbreite: - SVHC: No SVHC (25-Jun-2025) |