ELJ-FB3R9KF
ELJ-FB3R9KF Panasonic Electronic Components
ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 3.9UH 360MA 740 MOHM
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-FB3R9KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FB3R9KF ELJ-FB3R9KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 3.9UH 360MA 740 MOHM
на замовлення 2 шт:
ELJ-FB3R9KF ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf
ELJFB3R9KF
на замовлення 500 шт: