Технічний опис ELJ-FB3R9KF Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 3.9UH 360MA 740 MOHM.
Інші пропозиції ELJ-FB3R9KF
|---|---|---|---|---|---|
на замовлення 2 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| ELJ-FB3R9KF |
на замовлення 1000 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
| ELJFB3R9KF |