ELJ-NC68NJF
ELJ-NC68NJF Panasonic Electronic Components
ELJ-RF,RE,ND,NC,NA_Rev_Feb_2016.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 68NH 190MA 680 MOHM
на замовлення 13549 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-NC68NJF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-NC68NJF ELJ-NC68NJF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-RF,RE,ND,NC,NA_Rev_Feb_2016.pdf Description: FIXED IND 68NH 190MA 680 MOHM