Технічний опис ELJ-NC68NJF Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 68NH 190MA 680 MOHM.
Інші пропозиції ELJ-NC68NJF
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
на замовлення 13549 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |