Технічний опис ELJ-PA180KF Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 18UH 205MA 900 MOHM.
Інші пропозиції ELJ-PA180KF
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
на замовлення 335 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| ELJPA180KF | Виробник : PANASONIC | 09+ |
на замовлення 2018 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |