ELJ-PA180KF
ELJ-PA180KF Panasonic Electronic Components
ELJ-F.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 18UH 205MA 900 MOHM
на замовлення 335 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-PA180KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-PA180KF ELJ-PA180KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-F.pdf Description: FIXED IND 18UH 205MA 900 MOHM
на замовлення 335 шт:
ELJPA180KF Виробник : PANASONIC 09+