Технічний опис ELJ-RF39NJF Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 39NH 150MA 1.7 OHM SMD.
Інші пропозиції ELJ-RF39NJF
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
на замовлення 507883 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |