ELJ-RF39NJF
ELJ-RF39NJF Panasonic Electronic Components
ELJ-RF.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 39NH 150MA 1.7 OHM SMD
на замовлення 507883 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-RF39NJF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-RF39NJF ELJ-RF39NJF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-RF.pdf Description: FIXED IND 39NH 150MA 1.7 OHM SMD