ENC28J60/SS
ENC28J60/SS Microchip
39662e.pdf
Код товару: 43519
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Microchip
Корпус: SSOP-28
Характеристики: Ethernet ICs 8 KB RAM MAC&PHY Ethernet Controller
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
  • ETHERNET CONTROLLER 8 KB RAM, 28J60
  • Interface Type:SPI
  • Min Supply Voltage:3.1V
  • Max Supply Voltage:3.6V
  • Termination Type:SMD
  • Case Style:SSOP
  • No. of Pins:28
  • Operating Temperature Range:0`C to +70`C
  • Max Operating Temperature:70`C
  • Min Temperature Operating:0`C
  • Base Number:28
  • IC Generic Number:28J60
  • IC Temperature Range:Commercial
  • Logic Function Number:60
  • Voltage Vcc:3.3V
  • Ethernet Type:IEEE802.3
  • Supply Current:180mA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Код товару: 59555
Виробник : Microchip 39662cd4e378tf87we.pdf Мікросхеми > Інтерфейсні
Корпус: SSOP-28
Характеристики: Ethernet 8 KB RAM MAC&PHY Ethernet Controller
Живлення: 3,1...3,6 V
Темп.діапазон: -40…85°C
Тип монтажу: SMD
у наявності: 25 шт
25 шт - склад
Кількість Ціна
Ціна
Чиста плата EP_ethernet (для ENC28J60) Чиста плата EP_ethernet (для ENC28J60)
Макетні плати > Макетні плати під пайку
Габарити: 31x48мм
Тип: Макетна плата під пайку
Вид: двостороння
у наявності: 5 шт
2 шт - РАДІОМАГ-Київ
3 шт - РАДІОМАГ-Харків
Кількість Ціна
Packaging: Tube
Package / Case: 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Function: Controller
Interface: SPI
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.1V ~ 3.6V
Current - Supply: 160mA
Protocol: Ethernet
Standards: 10 Base-T PHY
Supplier Device Package: 28-SSOP
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
Мінімальне замовлення: 2
ENC28J60/SS ENC28J60/SS Виробник : MICROCHIP 1700966.pdf Description: MICROCHIP - ENC28J60/SS - Ethernet-Controller, Ethernet-Controller, IEEE 802.3, 3.1 V, 3.6 V, SSOP, 28 Pin(s)
tariffCode: 85411000
Bausteintyp: Ethernet-Controller
rohsCompliant: YES
IC-Montage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
isCanonical: Y
IC-Gehäuse / Bauform: SSOP
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: 0°C
Versorgungsspannung, min.: 3.1V
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 28Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Versorgungsspannung, max.: 3.6V
Betriebstemperatur, max.: 70°C
Unterstützte Standards: IEEE 802.3
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 115 шт:
Мінімальне замовлення: 3
ENC28J60/SS ENC28J60/SS Виробник : Microchip Technology 39662e.pdf Ethernet CTLR Single Chip 10Mbps 3.3V 28-Pin SSOP Tube
на замовлення 144 шт:
Мінімальне замовлення: 39
на замовлення 752 шт:
Мінімальне замовлення: 47
товару немає в наявності