EP-762095-5-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: EP-762095-5-9
Packaging: Tape & Reel (TR)
Length: 3.000" (76.20mm)
Width: 0.375" (9.53mm)
Material - Body: Paper
Label Type: Die Cut
Applications: Component
Color - Background: White
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EP-762095-5-9, Packaging: Tape & Reel (TR), Length: 3.000" (76.20mm), Width: 0.375" (9.53mm), Material - Body: Paper, Label Type: Die Cut, Applications: Component, Color - Background: White.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EP-762095-5-9 Виробник : TE Connectivity Industrial Label
Кількість Ціна
EP-762095-5-9 Виробник : TE Connectivity Raychem Cable Protection Description: EP-762095-5-9
Packaging: Bulk
Length: 3.000" (76.20mm)
Width: 0.375" (9.53mm)