EP10WSS33RJBB
EP10WSS33RJBB TE Connectivity Passive Product
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: EP 10W (SS) 33R 5% BULK BOX
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Box
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.335" Dia x 1.575" L (8.50mm x 40.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 33 Ohms
на замовлення 4901 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EP 10W (SS) 33R 5% BULK BOX, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Box, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.335" Dia x 1.575" L (8.50mm x 40.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 33 Ohms.