EP5W15RJ
EP5W15RJ TE Connectivity / AMP
ENG_DS_9-1773463-6_D1.pdf
Виробник: TE Connectivity / AMP
Wirewound Resistors - Through Hole EP 5W 15R 5%
на замовлення 331 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 15 OHM 5% 5W AXIAL, Packaging: Tray, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±400ppm/°C, Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.984" L (8.50mm x 25.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 15 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EP5W15RJ EP5W15RJ Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=9-1773463-6&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 15 OHM 5% 5W AXIAL
Packaging: Tray
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±400ppm/°C
Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.984" L (8.50mm x 25.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 15 Ohms
на замовлення 4490 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
EP5W15RJ Виробник : TE Connectivity NG_DS_9-1773463-6_A-775415.pdf Wirewound Resistors - Through Hole EP 5W 15R 5%