EP7W15RJ
EP7W15RJ TE Connectivity
eng_ds_9-1773463-6_d1.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Wirewound 15 Ohm 5% 7W ±400ppm/°C Epoxy Resin AXL Box/Loose
на замовлення 930 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 167
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 15 OHM 5% 7W AXIAL, Power (Watts): 7W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Tray, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±400ppm/°C, Size / Dimension: 0.335" Dia x 1.181" L (8.50mm x 30.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 15 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EP7W15RJ EP7W15RJ Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=9-1773463-6&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 15 OHM 5% 7W AXIAL
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Tray
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±400ppm/°C
Size / Dimension: 0.335" Dia x 1.181" L (8.50mm x 30.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Part Status: Active
Resistance: 15 Ohms
на замовлення 257 шт:
Мінімальне замовлення: 2
EP7W15RJ EP7W15RJ Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_9_1773463_6_B-1140246.pdf Wirewound Resistors - Through Hole EP 7W 15R 5%