ER34494001
ER34494001 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: DWHF-40/13-0-SP METER
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Features: Adhesive Lined, Flame Retardant
Color: Black
Material: Polyolefin (PO), Irradiated, Halogen Free
Length: Enter Number of Meters in Order Quantity
Type: Tubing, Semi-Flexible
Operating Temperature: -55°C ~ 110°C
Shrinkage Ratio: 3 to 1
Inner Diameter - Supplied: 1.575" (40.01mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.512" (13.00mm)
Recovered Wall Thickness: 0.100" (2.54mm)
Shrink Temperature: 110°C
Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)